Telewizory

Wyświetlanie jednego wyniku

3.499,00 
  • Powierzchnia do 62 m²
  • Zakres głośności 15-47 dB
  • Waga 10,6 kg
  • Szacunkowy koszt 132 zł/rok

W naszej ofercie dostępny jest spory wybór najlepszych telewizorów. Dla wielu telewizor jest urządzeniem, bez którego nie wyobrażają sobie przestrzeni salonu. Obecnie jednak te urządzenia są czymś więcej niż tylko przekaźnikami sygnału. Nowoczesne telewizory Hitachi to urządzenia wszechstronne, oferujące szerokie możliwości w zakresie rozrywki. Niezależnie od tego czy planujesz samotnie zasiąść do seansu filmu, czy też planujesz spędzić wieczór w towarzystwie rodziny lub przyjaciół - duży wyświetlacz, oferujący znakomitą jakość obrazu, dopełni każdej z tych okazji.

Telewizor na miarę XXI wieku

Telewizor Hitachi, dostępny w dużej rozdzielczości, o wyświetlaczy wielkości 32 cali lub nawet większy, znajdzie zastosowanie przy oglądaniu filmów, korzystaniu z usług streamingowych, konsol a także jako domowe centrum multimedialne. Urządzenia oferują szereg opcji, jak np. możliwość połączenia z innymi urządzeniami mobilnymi i elektronicznymi, z których na co dzień korzystasz w domu. Telewizory Hitachi wyposażone są w liczne wejścia i wyjścia sygnału, dzięki czemu mogą działać kompatybilnie z dekoderami oraz nośnikami danych, a przy tym oferują możliwość połączenia z Internetem. Inteligentne urządzenia, wyposażone w zaawansowane i wygodne w obsłudze oprogramowanie sprawią, że zarządzanie domową rozrywką stanie się czystą przyjemnością. Przekonaj się co przygotowaliśmy w naszej ofercie. Dostępne w naszym asortymencie modele odznacza znakomita jakość oraz duża popularność wśród użytkowników. Postaw na najlepszą jakość, oferowaną przez telewizory Hitachi.

Rozrywka bez kompromisów - najlepsze telewizory Hitachi

Telewizory Hitachi oferują najwyższą jakość domowej rozrywki. Nieskazitelny obraz w wysokiej rozdzielczości, odznacza się zachwycającym odwzorowaniem kolorów, płynnością ruchu oraz mocnymi kontrastami. To wszystko umożliwia w pełni cieszyć się seansem wybranego filmu lub swobodnie zasiąść do ulubionej gry. Ogromny wyświetlacz sprawia, że wejście w dany świat staje się jeszcze łatwiejsze, a co więcej - dostępne w zasięgu ręki każdego fana elektroniki. Wszechstronne telewizory Hitachi cieszą się uznaniem użytkowników na całym świecie. W Przystanek Dom staramy się proponować naszym klientom urządzenia najwyższej klasy, które przez długi czas będą zachwycały bezawaryjnym działaniem, zachwycającym obrazem i czystym dźwiękiem. Nie czekaj, tylko stwórz własne centrum multimedialne, dzięki któremu będziesz mógł cieszyć się relaksem w najwyższym standardzie. Zachęcamy do zakupów!

Zobacz również

599,00 
  • Zakres głośności 19-36 dB
  • Waga 265 g
499,00 
-24%
259,00 
  • Do modelu: KC-G40,EU KC-G50EU
239,00 
  • Do modelu: FU-Y30EUW, KC-930EUW