RTV

Wyświetlanie jednego wyniku

3.499,00 
  • Powierzchnia do 62 m²
  • Zakres głośności 15-47 dB
  • Waga 10,6 kg
  • Szacunkowy koszt 132 zł/rok

Już dzisiaj możesz wypełnić swój dom dźwiękiem i obrazem w wysokiej rozdzielczości. W naszej ofercie skompletowaliśmy najwyższej jakości sprzęt RTV. W niemal każdym domu urządzenia takie jak telewizory czy sprzęt audio wykorzystywane są jako źródło rozrywki, niezbędne narzędzie przydatne w pracy, a także w czasie spotkań z rodziną i znajomymi. W zasięgu ręki znajduje się wysokiej jakości technologia, dostępna na Twój osobisty użytek. Dystrybuowane przez nas urządzenia RTV pochodzą z najnowszych linii uznanych na rynku producentów. Sprawdź nasz najnowszy asortyment i przekonaj się, że klucz do najlepszej rozrywki tkwi w wysokiej jakości i niezawodnym działaniu sprzętu RTV.

Niezawodny sprzęt RTV

Proponujemy wysokiej jakości sprzęt RTV, pochodzący od najlepszych marek na rynku. Czystość brzmienia dźwięku ostry, wyrazisty obraz, nasycone kolory oraz możliwość multimedialnej rozrywki w zasięgu kilku kliknięć pilota. Nowoczesne gospodarstwo domowe to nie tylko sprzęty do gotowania i sprzątania, ale także wysokiej klasy sprzęty dedykowane do oglądania filmów, słuchania muzyki, przeglądania witryn internetowych oraz gry. Przystanek Dom zebrał w swojej ofercie najlepsze modele telewizorów, dedykowanych do wspólnej, rodzinnej rozrywki, a także konsumowania najlepszych dzieł kultury w domowym zaciszu. Sam decydujesz o tym, jakie sprzęty znajdą zastosowanie w Twoim salonie - ważne jednak abyś zawsze stawiał na wysoki standard. Dostępny w ofercie sprzęt RTV zapewni doskonałą rozrywkę i relaks w pojedynkę, ze znajomymi, a także w gronie najbliższej rodziny. 

Sprzęt RTV - najlepsza elektronika w Twoim domu

W naszej ofercie dostępne są telewizory o rozdzielczości 32 cale i większej, oferujące znakomitą jakość wyświetlanego obrazu. W połączeniu z dźwiękiem odtwarzanym w najwyższym standardzie, możesz sprawić że wybrane pomieszczenie stanie się multimedialnym centrum rozrywki. Oferowany przez nas sprzęt RTV spełni wymagania nawet najbardziej wymagających fanów elektroniki i nowych technologii. Najlepsza elektronika użytkowa jest dostępna w zasięgu ręki. Rozrywka w standardzie HD i 4K jest powszechnie dostępna. Wszystko co wystarczy zrobić, to skompletować wszystkie potrzebne sprzęty, aby cieszyć się niezapomnianymi chwilami przy ulubionym filmie, serialu, grze czy słuchając wybranego albumu. Sprawdź naszą ofertę - proponujemy atrakcyjne ceny oraz szeroki wybór najpopularniejszych modeli znanych marek. Już dziś skompletuj sprzęt, który odmieni oblicze Twojego mieszkania i zapewnia nowy wymiar rozrywki.

Zobacz również

599,00 
  • Zakres głośności 19-36 dB
  • Waga 265 g
499,00 
-24%
259,00 
  • Do modelu: KC-G40,EU KC-G50EU
239,00 
  • Do modelu: FU-Y30EUW, KC-930EUW