Zmywarki wolnostojące

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Utrzymanie kuchni w czystości bywa czasochłonne. Czy to w święta, po rodzinnym obiedzie czy kolacji ze znajomymi, ilość zabrudzonych naczyń zawsze jest spora. Zamiast jednak spędzać czas przy zlewie, warto skupić się na relaksie z najbliższymi. Przystanek Dom poleca w swojej ofercie znakomite zmywarki wolnostojące marki Sharp. Urządzenie powinno być dopasowane do potrzeb danego gospodarstwa domowego – dlatego też oferujemy szeroki wybór różnorodnych modeli. Zapoznaj się z naszą ofertą i dopasuj model, który najlepiej sprawdzi się w przestrzeni Twojej kuchni.


Lśniąca czystością zastawa i sztućce - wolnostojące zmywarki

Wolnostojące zmywarki to urządzenia uniwersalne, ponieważ z łatwością można wpasować je w przestrzeń każdej kuchni. Ręczne mycia naczyn wydawać się może szybszym rozwiązaniem na co dzień. W rzeczywistości jednak wymaga znacznie więcej czasu a także w czasie jednorazowego mycia naczyń w zlewie zużywa się znacznie więcej wody niż w przypadku pojedynczego cyklu zmywarki. Komora mieści w sobie aż do 15 kompletów naczyń, sztućce, szklanki, a także większe naczynia - pojemniki robotów kuchennych, mieszadła czy naczynia dla dzieci. Zmywarka w czasie cyklu zużywa do 9 litrów wody, a przy tym znacznie skuteczniej usuwa zabrudzenia, a także dezynfekuje naczynia - co jest szczególnie istotne w przypadku zastawy dla dzieci. Dostępne w naszej ofercie zmywarki wolnostojące Sharp odznacza wysoka energooszczędność (A+++), dzięki czemu sprzątanie kuchni nie musi wiązać się w wysokimi rachunkami czy zwiększonym zużyciem wody. 

Zmywarki wolnostojące dla każdej kuchni

Nowoczesne zmywarki wolnostojące wyposażone są w szereg opcji, jak np. opcja automatycznego uchylenia drzwi zmywarki po zakończonym cyklu - dzięki temu nagromadzona we wnętrzu komory para wodna może znacznie szybciej się ulotnić, a naczynia szybciej wysychają. Zmywarki posiadają także opcję ustawienia timera, aby urządzenie rozpoczęło pracę w wybranym przez użytkownika momencie. Technologia Dual Pro Wash wykorzystująca natrysk wody o różnej sile pomoże w usunięciu z naczyń wszelkich zaschniętych zabrudzeń. Intuicyjna obsługa przekłada się na komfort użytkowania - przy pomocy elektronicznego wyświetlacza możesz szybko wybrać odpowiedni program, dopasowany do aktualnych potrzeb. Jeśli potrzebujesz świeżych naczyń szybko, możesz ustawić ekspresowy program, trwający poniżej 20 minut. Zmywarki Sharp wyposażone są także w specjalne filtry, zapobiegające namnażaniu się bakterii w komorze mycia. Sprawdź jakie nowości pojawiły się w naszym asortymencie. 

Zobacz również