Zmywarki do zabudowy

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3


Coraz częściej zmywarka wchodzi w standardowe wyposażenie kuchni. Wygoda, szybkość oraz znacznie mniejsze zużycie energii i wody w porównaniu z myciem ręcznym zdecydowanie przemawiają na korzyść podobnych rozwiązań. W ofercie Przystanek Dom dostępne są zmywarki do zabudowy marki Sharp. Co je wyróżnia? Z jednej strony ich konstrukcja umożliwia dopasowanie urządzenia w kuchenną zabudowę, tak aby było niezauważalne - z drugiej strony, mimo smuklejszej formy, oferują one wszystkie funkcje pełnowymiarowych zmywarek. Sprawdź jak możesz usprawnić porządki w swojej kuchni. 

Najlepsze zmywarki pod zabudowę

Zmywarki pod zabudowę swoją formą przystosowane są do wpasowania w formę mebli kuchennych. Gotowe szafki z jednolitymi frontami i uchwytami prezentują się bardzo nowocześnie, dlatego też nie dziwne, że nie każdy chce aby kuchenne urządzenia AGD wpływały na finalny wygląd przestrzeni do gotowania. Tego typu zmywarki są nieco mniejsze, ale ich funkcjonalność nie jest przez to ograniczona w najmniejszym stopniu. Wszelkie niezbędne opcje, jak możliwość zadania czasu uruchomienia cyklu, automatyczne uchylenie drzwi po zakończonym myciu czy szeroki wybór programów są dostępne. Dzięki temu korzystanie ze zmywarki okazuje się łatwe na co dzień. Pojemnościowo zmywarki pod zabudowę także nie ustępują urządzeniom wolnostojącym. Wewnątrz komory można pomieścić do 15 kompletów zastawy, sztućce oraz szklanki. Nawet po wizycie gości wszystkie naczynia można wygodnie umieścić w komorze zmywarki - bez zbędnego bałaganu, straconego czasu i energii.

Nowoczesna i stylowa kuchnia: zmywarki do zabudowy

Warto podkreślić, że korzystanie ze zmywarki to opcja przyjazna środowisku. W czasie zadanego cyklu mycia urządzenie zużywa około 9 litrów wody, co jest znacznie mniejszą ilością w porównaniu z ręcznym zmywaniem pod bieżącą wodą. Zmywarki do zabudowy to rozwiązanie atrakcyjne w szczególności dla rodzin z większą liczbą domowników, a także wszystkich osób ceniących sobie szybkie rozwiązania. Zmywarkę można zaprogramować wedle potrzeb. Wewnątrz komory znajduje się kilka pojemnych koszy z uchwytami na mniejsze i większe talerze, miski, szklanki oraz specjalne koszyki na sztućce. Dzięki opcji Hygiene Wash można z łatwością zdezynfekować naczynia w wysokiej temperaturze, zabijając ponad 99% wszystkich bakterii. Wysoka klasa energooszczędności (A+++) sprawia, że korzystanie z proponowanych w naszej ofercie urządzeń Sharp będzie wygodne, a do tego nie obciąży domowego budżetu zwiększonymi rachunkami za przesył energii. Zapraszamy!

Zobacz również

599,00 
  • Zakres głośności 19-36 dB
  • Waga 265 g
499,00 
-24%
259,00 
  • Do modelu: KC-G40,EU KC-G50EU
239,00 
  • Do modelu: FU-Y30EUW, KC-930EUW