Zmywarki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3


Zmywarka jeszcze do niedawna była ekskluzywnym sprzętem w kuchni - dziś jest jej standardowym wyposażeniem. W tym samym czasie, w ciągu zaledwie 18 minut i przy oszczędności energii i wody myje delikatne kieliszki i przypalone naczynia. Zmywarki Sharp, zarówno wolnostojące, jak i te przeznaczone do zabudowy oferują pojemną przestrzeń, w której można umieścić naczynia aby zlikwidować bakterie i roztocza z aż 15 kompletów zastawy jednocześnie. Cały proces zmywania odbywa się w niemal całkowitej ciszy emitując hałas na poziomie zaledwie 39 dB. Sprawdź co jeszcze przygotowaliśmy w naszej ofercie. 

Najnowsze technologie w klasycznej konstrukcji

Zmywarki Sharp to połączenie najnowszych technologii, intuicyjnej obsługi i maksymalnej wydajności i skuteczności. Projektując zmywarki Sharp inżynierowie biorą pod uwagę przede wszystkim komfort użytkownika oraz jego nawyki i oczekiwania. Od lat Sharp pozostaje bezkonkurencyjny w inteligentnym zagospodarowaniu przestrzeni zmywarek. Produkty wyróżnia wydajna, modyfikowalna przestrzeń z regulacją górnego kosza, dzięki której nawet wysokie naczynia kuchenne można wygodnie ustawić w dolnym koszyku. Innowacyjnym rozwiązaniem jest także dodatkowy poziom załadunku z przeznaczeniem na mycie sztućców. Jest to szuflada, w której można również umieścić drobniejsze naczynia kuchenne. Inteligentne monitorowanie brudnych naczyń sprawia, że zmywarki Sharp mogą dostosować odpowiedni program do ilości zabrudzeń. Dopełnieniem funkcjonalności jest energooszczędne i praktyczne oświetlenie LED, które oświetla wnętrze zmywarki, co z kolei ułatwia wkładanie lub wyjmowanie naczyń.

Ekologia i bezpieczeństwo - zmywarki Sharp

Zmywarki Sharp oferują oszczędność energii oraz wysoką wydajność, które pozostają priorytetami przy produkcji sprzętu AGD do codziennego użytku w każdym domu. Urządzenia marki Sharp, w trosce o środowisko naturalne i cenny czas użytkowników już w wersji standardowej wyposażone są w program Express 50′ pozwalający na mycie naczyń w zaledwie 50 minut w temperaturze 65°C. Wybrane modele posiadają także funkcję pozwalającą umyć do 4 zestawów naczyń w ciągu zaledwie 18 minut. O bezpieczeństwo dba wielopoziomowy system zabezpieczeń, który z jednej strony zapobiega ewentualnym wyciekom, grożącym zalaniu mieszkania, a z drugiej uniemożliwia dzieciom otwarcie zmywarki. Marka Sharp od lat pozostaje liderem we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań, które m.in. pozwalają ograniczyć nie tylko czas ale również zużycie wody, czy energii dbając o środowisko naturalne oraz domowy budżet. Polecamy zaawansowane zmywarki Sharp, które znajdą zastosowanie w każdej kuchni - sprawdź naszą ofertę i dobierz najlepszy sprzęt do swojego domu już dzisiaj.

Zobacz również

599,00 
  • Zakres głośności 19-36 dB
  • Waga 265 g
499,00 
-24%
259,00 
  • Do modelu: KC-G40,EU KC-G50EU
239,00 
  • Do modelu: FU-Y30EUW, KC-930EUW