Wyciskarki wolnoobrotowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5


Samodzielnie przygotowywane soki z warzyw i owoców to prawdziwa bomba witaminowa - świeży smak nigdy nie będzie równał się z produktami, które dostępne są w sklepach. W jaki sposób zachować jednak jak najwięcej cennych witamin? Odpowiedzią są wyciskarki wolnoobrotowe. Ich specjalna konstrukcja oraz sposób działania przekładają się uzyskanie klarownego soku, który zachowuje pełnię korzystnych dla organizmu składników. Przystanek Dom posiada w swojej ofercie najlepsze urządzenia tego typu, dostosowane do obróbki surowych warzyw i owoców - przekonaj się co nowego pojawiło się w naszej ofercie. 

Wyciskarki wolnoobrotowe do soków w Twojej kuchni

Sekret tkwi w sposobie wyciskania soku. Owoce i warzywa należy pokroić, a następnie dorzucać do urządzenia. Specjalny wirnik zagarnia kawałki rozcierając je i dociskając, dzięki czemu z jednej porcji składników pozyskać można maksymalną ilość soku. Wyciskarki wolnoobrotowe do soków marek takich jak Sharp czy Gotie posiadają dwa pojemniki - na gotowy sok oraz na pulpę. Rozdrobniony materiał jest niemal całkowicie pozbawiony soku, dzięki czemu nie marnuje się żadna jego kropla. Co dalej z pulpą? Warto być kreatywnym, ponieważ resztki warzyw i owoców można wykorzystać do przygotowania innych dań. Materiał można także bezpośrednio wyrzucić na kompost. Skuteczne działanie, wydajność oraz ekonomiczna pozyskiwanie soków - to wszystko sprawia, że wyciskarki wolnoobrotowe powinny stać się elementem wyposażenia kuchni wszystkich osób ceniących sobie zbilansowaną dietę oraz przygotowywanie posiłków na bazie roślinnej - ale nie tylko! Możliwości są nieograniczone. 

Sokowirówki wolnoobrotowe - wydajne narzędzie

Sokowirówki wolnoobrotowe pracują w taki sposób, aby warzywa i owoce poddawać działaniu jak najniższej temperatury. Witaminy są bardzo nietrwałymi substancjami, które z łatwością można utracić w procesie niewłaściwej obróbki. Urządzenia umożliwiają pozyskiwanie soku z produktów twardych, takich np. jak marchew, buraki, pietruszka czy dynia. Bez bałaganu, szybko i efektywnie można przygotować pyszny sok, wykorzystując do tego dokładanie takie składniki jak się lubi. To przydatne narzędzie dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze zdrowym odżywianiem. Dostępne w naszej ofercie urządzenia wyposażone są w funkcję tłumienia drgań oraz blokadę zapobiegającą przegrzaniu się silnika. Pojemniki można z łatwością czyścić. Najlepsze wyciskarki wolnoobrotowe dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością dopasujesz urządzenie do wystroju swojej kuchni.

Zobacz również

599,00 
  • Zakres głośności 19-36 dB
  • Waga 265 g
499,00 
-24%
259,00 
  • Do modelu: KC-G40,EU KC-G50EU
239,00 
  • Do modelu: FU-Y30EUW, KC-930EUW