Roboty kuchenne

Wyświetlanie jednego wyniku


Przygotowywanie posiłków dla całej rodziny bywa wyzwaniem. Jeśli tylko pozwalają na to warunki - wielkość kuchni oraz domowy budżet, warto wyposażyć kuchnię w przydatne roboty kuchenne. Są to nowoczesne urządzenia, niezastąpione przy szybkim krojeniu, rozdrabnianiu i ucieraniu warzyw, owoców, a także innych produktów. Pracę przy gotowaniu można zaplanować sprytnie tak, aby poszczególne jej etapy przebiegały sprawnie i bez niepotrzebnego wysiłku. Przystanek Dom posiada w swojej ofercie wielofunkcyjne roboty kuchenne, pochodzące od marek takich jak Gotie. Wysoka jakość idzie w parze z niezawodnym działaniem oraz pięknym designem - sprawdź naszą ofertę i doposaż kuchnię wedle konkretnych potrzeb. 

Szybkie gotowanie a narzędzia - planetarne roboty kuchenne

Pieczenie to skomplikowana sztuka, wymagająca odpowiednich narzędzi. Planetarne roboty kuchenne to domena nie tylko profesjonalnych zakładów cukierniczych czy restauracji. Możesz cieszyć się z wysokiej jakości oferowanej przez wydajny silnik i mieszadła we własnej kuchni. Tego typu roboty kuchenne sprawdzają się najlepiej przy wyrabianiu ciasta, ubijaniu białek, rozcieraniu masła, a także przygotowywania chleba, ciast oraz innych słodkości. Wielofunkcyjne roboty kuchenne można wykorzystywać w czasie przygotowywać na wiele sposobów, dzięki czemu praca staje się znacznie prostsza, intuicyjna i sprawna. 

Wielofunkcyjne roboty kuchenne - do zadań specjalnych

Dostępne w naszej ofercie wielofunkcyjne roboty kuchenne gwarantują niezawodne działanie przez wiele lat. Poszczególne urządzenia, jak np. dedykowane do krojenia w plastry elektryczne krajalnice do żywności można wykorzystać szczególnie w czasie świąt czy większych rodzinnych uroczystości. Warto pamiętać, że poza smakiem liczy się także jak najlepsza prezentacja posiłku. Równe, cienkie plastry wędlin, pieczeni, a także serów czy pieczywa będą ozdobą każdego stołu. Bez bałaganu czy posługiwania się specjalnymi nożami, deskami czy dodatkowymi akcesoriami. Z łatwością możesz dopasować grubość plastrów do krojonego produktu.  W ofercie Przystanek Dom dostępne są wysokiej jakości produkty dedykowane do użytku w kuchni - domowej lub profesjonalnej. Jesteś fanem gotowania i poszukujesz nowych narzędzi, które pomogą w dalszym rozwijaniu umiejętności? Być może cenisz sobie wygodne oraz łatwe w obsłudze rozwiązania. Oferujemy najlepsze roboty kuchenne, zachwycające ilością dostępnych opcji. Zapoznaj się z naszą najnowszą ofertą i doposaż swoją kuchnię już dzisiaj. 

Zobacz również

599,00 
  • Zakres głośności 19-36 dB
  • Waga 265 g
499,00 
-24%
259,00 
  • Do modelu: KC-G40,EU KC-G50EU
239,00 
  • Do modelu: FU-Y30EUW, KC-930EUW