Pralki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

1.799,99 
Chwilowo niedostępny
1.399,00 
Chwilowo niedostępny
1.299,00 
Chwilowo niedostępny

Trudno wyobrazić sobie wykonywanie codzienne sprzątanie bez dostępu do pralki. Oferujemy wysokiej klasy inteligentne pralki automatyczne marki Sharp. Są to urządzenia oferujące szereg przydatnych funkcji, duży wybór programów do prania ubrań, pościeli, a także tkanin delikatnych czy wełny. Nowoczesne pranie to także dbałość o środowisko - dostępne w naszej ofercie urządzenia posiadają opcję pracy w trybie eko. Oznacza to mniejsze zużycie wody oraz prądu, a co za tym idzie, oszczędności dla danego gospodarstwa domowego. 

Inteligentne pralki automatyczne - niezastąpione w domu

Inteligentne pralki automatyczne Sharp oferują nie tylko wydajność pracy, ale także świeże, czyste i odpowiednio pielęgnowane tkaniny. Na dostępne w naszej ofercie modele składa się znakomita wzorniczo forma, kryjąca w sobie inteligentny system - to wszechstronne urządzenia, których działanie można dopasować do potrzeb wszystkich domowników, wliczając w to alergików, osoby z wrażliwą skórą oraz małe dzieci. Pralki i pralko-suszarki marki Sharp oszczędzają energię, czas i przestrzeń. Do tego z najwyższą dbałością traktują nawet najdelikatniejsze tkaniny, a ich obsługa i użytkowanie jest dziecinnie prosta. Wybierając najlepszą jakość urządzeń AGD możesz zauważalnie zmniejszyć zużycie wody, o co zadba funkcja Eco-logic. Wedle danych zebranych przez Główny Urząd Statystyczny zauważyć można, że w ciągu doby jedna osoba w polskim gospodarstwie domowym zużywa aż 96 litrów wody. Plasuje to Polskę dość wysoko na tle innych europejskich krajów. Co zatem zrobić? Inteligentne pralki automatyczne pomagają w utrzymaniu mniejszego zużycia wody, a co za tym idzie także niższych rachunków i niższej szkodliwości dla środowiska.

Sprytnie i praktycznie - pralki marki SHARP

Dostępne w naszej ofercie pralki marki Sharp oferują ładowność w zakresie od 5 do 9 kg, nawet do 14000 obr/min w czasie wirowania a także najwyższą klasę energooszczędności. Dla wygody użytkowania wszystkie inteligentne pralki automatyczne Sharp są wygodnie ładowane od frontu. Ładowność poszczególnych modeli warto dobierać względem ilości domowników, dzięki czemu można także zaoszczędzić nieco miejsca jeśli porcje prania nie są zbyt duże. Wszystkie oferowane modele są zaprojektowane tak, aby spełniały oczekiwania współczesnej, aktywnie żyjącej rodziny. Skuteczność prania jest niezwykle ważna w przypadku alergików, małych dzieci oraz naszych domowych pupili. Pralki Sharp nie tylko pomagają zadbać o efektywność każdego prania, ale również wspierają ochronę zdrowia użytkowników dzięki funkcji Allergy Smart, która usuwa z odzieży wybrane alergeny i bakterie. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty - nowoczesny wymiar prania jest na wyciągnięcie ręki.

Zobacz również

599,00 
  • Zakres głośności 19-36 dB
  • Waga 265 g
499,00 
-24%
259,00 
  • Do modelu: KC-G40,EU KC-G50EU
239,00 
  • Do modelu: FU-Y30EUW, KC-930EUW