Płyty indukcyjne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5


Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Płyty indukcyjne to rewolucyjne rozwiązanie dla mieszkań nie podłączonych do instalacji gazowej. Największą zaletą kuchni indukcyjnych jest ich responsywność i szybkość działania, a przy tym - bezpieczeństwo użytkowania, zarówno przez dzieci, jak również przez osoby mniej zaawansowane w sztuce kulinarnej. W Przystanek Dom znajdziesz wysokiej klasy płyty grzewcze indukcyjne marki Sharp - lidera na rynku, specjalizującego się w dostarczaniu najlepszego sprzętu AGD. 

Kuchnia bezpieczna i funkcjonalna - płyty indukcyjne

W naszej ofercie polecamy cztero- i pięcio-strefowe płyty indukcyjne. Dzięki tak dużej ilości przestrzeni roboczej jednocześnie można przygotowywać wiele posiłków. Gotowanie, duszenie, smażenie, podgrzewanie oraz rozmrażanie są możliwe w jednym momencie. Warto pamiętać, że do gotowania na płytach indukcyjnych wymagane są odpowiednie naczynia wyposażone w wysokooporową powłokę. Powierzchnia płyty wytwarza pole magnetyczne, które generuje energię cieplną w samym naczyniu. Co to oznacza? Przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania - sama powierzchnia płyty nie nagrzewa się (chyba, że od samego naczynia). W niedługim czasie po tym, kiedy garnek znika ze strefy grzewczej, jest ona chłodna w dotyku. O temperaturze płyty informują specjalne czujniki. To bardzo wygodne rozwiązanie dla osób zabieganych, a także rodzin z małymi dziećmi. Płyty indukcyjne charakteryzuje jednolita powierzchnia, która jest wytrzymała, odporna na powstawanie uszkodzeń, a do tego jest łatwa do utrzymania w czystości. Płytę obsługuje się przy pomocy zintegrowanych w powierzchnię płyty przycisków. 

Najlepsze płyty grzewcze indukcyjne

W naszym asortymencie dostępne są wysokiej jakości płyty grzewcze indukcyjne marki Sharp. Urządzenia wyposażone są w takie funkcje jak: AutoHeatControl, InductionBoost - do szybkiego podbicia temperatury w czasie gotowania, funkcja Stop&Go, która umożliwia szybkie wyłączenie płyty i powrót do pracy, a także timer, opcja szybkiego czyszczenia oraz blokada uniemożliwiająca uruchomienie płyty dzieciom. Wszystko to sprawia, że korzystanie z technologii indukcyjnego gotowania jest intuicyjne i znacznie bezpieczniejsze niż w przypadku kuchni gazowych czy elektrycznych. W Przystanek Dom znajdziesz najlepsze modele płyt grzewczych marki Sharp. Z łatwością dobierzesz do swojej kuchni odpowiednią wielkość płyty, dzięki czemu przygotowywanie posiłków stanie się znacznie prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. 

Zobacz również

599,00 
  • Zakres głośności 19-36 dB
  • Waga 265 g
499,00 
-24%
259,00 
  • Do modelu: KC-G40,EU KC-G50EU
239,00 
  • Do modelu: FU-Y30EUW, KC-930EUW