Płyty grzewcze

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5


W asortymencie Przystanek Dom znajdziesz wysokiej jakości płyty grzewcze elektryczne, dostępne w różnych wariantach, które możesz łatwo dostosować do swojego stylu życia, ilości przygotowywanych potraw oraz liczebności Twojej rodziny. Nowoczesne urządzenia oferują sprawne działanie, dużą moc, ale przede wszystkim - bezpieczeństwo. Gotowanie na kuchni gazowej jest szybkie, ale wiąże się ze znacznie większym ryzykiem, szczególnie jeśli mowa o lokalach na wynajem. Proponujemy najlepsze produkt marki Sharp, dostępne w wielu opcjach, które wpasują się w wygląd kuchni, zapewniając niezrównaną pomoc w czasie przygotowywania posiłków dla całej rodziny. 

Płyty grzewcze elektryczne - ceramiczne czy indukcyjne?

Płyta grzewcza coraz częściej zastępuje tradycyjną kuchenkę elektryczną czy gazową. Oprócz tego, że oszczędza przestrzeń, jest to także rozwiązanie dużo bardziej bezpieczne i łatwiejsze do utrzymania w czystości. Płyty grzewcze elektryczne zapewniają komfort użytkowania, a także nowoczesne opcje zabezpieczeń, które mają na celu ochronę Twoich najbliższych i samej kuchni. Płyty ceramiczne wytwarzają ciepło za pomocą grzałek elektrycznych. Płyta witroceramiczna o tej samej zasadzie działania dodatkowo jest mniej podatna na uszkodzenia i zarysowania dzięki zastosowaniu hartowanych materiałów do jej wykończenia. Płyta indukcyjna z kolei do wytwarzania ciepła wykorzystuje zjawisko indukcji elektromagnetycznej. Do jej stosowania trzeba się jednak wyposażyć w zestaw odpowiednich naczyń. 

Sterowanie temperaturą jest bardzo proste - wystarczy przesunąć palcem w prawo lub w lewo po suwaku Slider Touch. Płyty grzewcze elektryczne Sharp posiadają od 3 do 5 stref gotowania, w ramach których można ustawić garnki w dowolnej konfiguracji. Płyty grzewcze są również wyposażone w Timer, który sprawia, że za każdym razem możemy kontrolować czas przyrządzania potraw, a dodatkowo dla każdego pola grzewczego oddzielnie. Zadany czas wyłączy się na poszczególnych polach grzewczych dokładnie wtedy, gdy go ustawimy.

Intuicyjna obsługa - płyty grzewcze i proste gotowanie

Wyróżnikiem płyt grzewczych marki Sharp jest ich klasyczny design, co sprawia, że stają się harmonijną częścią każdej przestrzeni. Eleganckie, chromowane lub inoxowe detale w połączeniu z łatwym do utrzymania czystości ceramicznym szkłem i zaokrąglonymi krawędziami to estetyczne wykończenie każdego kuchennego blatu. Dostępne w naszej ofercie płyty grzewcze elektryczne odznacza specjalna blokada rodzicielska, która dba o bezpieczeństwo użytkowników. Z kolei funkcja Stop&Go w mgnieniu oka redukuje moc poszczególnych pól grzewczych, co jest przydatne np. gdy na chwilę użytkownik musi zostawić potrawę i wykonać inną czynność. Potem, za jednym dotknięciem palca, płytę można szybko rozgrzać ponownie. Przekonaj się co przygotowaliśmy dla Twojej kuchni!

Zobacz również

599,00 
  • Zakres głośności 19-36 dB
  • Waga 265 g
499,00 
-24%
259,00 
  • Do modelu: KC-G40,EU KC-G50EU
239,00 
  • Do modelu: FU-Y30EUW, KC-930EUW