Piekarniki wolnostojące

Wyświetlanie jednego wyniku

Dla przestronnych kuchni polecamy piekarniki elektryczne wolnostojące. Możliwość pieczenia oraz gotowania na parze jest kluczowa dla wszystkich osób kochających kulinaria oraz przygotowywanie posiłków dla siebie i całej rodziny. W naszej ofercie dostępne są wysokiej klasy urządzenia łączące w sobie funkcje kilku urządzeń, dzięki czemu pozwalają zaoszczędzić przestrzeń w kuchni, a jednocześnie – gwarantują sprawne udogodnienie w czasie przygotowywania posiłków. 


Wielofunkcyjne rozwiązania - piekarniki wolnostojące

Rewolucyjne piekarniki wolnostojące marki Gotie, to urządzenia stworzone z myślą o pełnieniu wielu funkcji. Nawet kameralna kuchnia może być wyposażona w sprzęt do przygotowywania różnorodnych dań. Pieczenie, gotowanie na parze, podgrzewanie, możliwość pieczenia na rożnie oraz 10 różnych programów dopasowanych do wymagań poszczególnych produktów - wszystko to zamknięte w nowoczesnej obudowie. Może się wydawać, że kompaktowa forma urządzenia będzie zmuszała do kompromisów w czasie gotowania. Jednak nic bardziej mylnego. Komora pojemności 40 litrów sprawdzi się w przypadku przygotowywania potraw dla kilku osób oraz całej rodziny. Urządzenia wyposażono także w termoobieg, a także bardzo szeroki zakres dostępnych ustawień temperatury. Nowoczesne gotowanie może okazać się szybkie i wygodne. 

Piekarniki elektryczne wolnostojące - przydatna ozdoba kuchni

Piekarniki elektryczne wolnostojące dostępne w naszej ofercie odznaczają się pięknym designem, który można dopasować do wyglądu kuchni urządzonych w różnym stylu. Szklane drzwiczki piekarnika zapewniają nie tylko piękny wygląd, ale także dobrą izolację. Komora nie traci ciepła w czasie pieczenia, a mimo to od zewnątrz drzwi nie nagrzewają się mocno - za sprawą podwójnej warstwy szkła. To bezpieczne rozwiązanie, szczególnie dedykowane dla rodzin z dziećmi. Gotowanie z bliskimi może być komfortowe, a do tego wolne od ryzyka przypadkowego poparzenia. Proponowane przez nas urządzenia odznaczają się wysoką klasą energooszczędności, dzięki czemu gwarantują efektywną pracę - szybkie nagrzewanie komory, opiekanie, podgrzewanie oraz łatwość wykorzystania trybu gotowania na parze. Piekarniki wolnostojące Gotie to wysokiej jakości urządzenia, łączące w sobie funkcjonalność nawet kilku profesjonalnych urządzeń kuchennych. Piękny, nowoczesny design idzie w parze ze znakomitą jakością wykonania oraz szerokim wachlarzem przydatnych w każdej kuchni funkcji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zobacz również