Piekarniki wolnostojące

Wyświetlanie jednego wyniku

1.499,00 
Chwilowo niedostępny

Dla przestronnych kuchni polecamy piekarniki elektryczne wolnostojące. Możliwość pieczenia oraz gotowania na parze jest kluczowa dla wszystkich osób kochających kulinaria oraz przygotowywanie posiłków dla siebie i całej rodziny. W naszej ofercie dostępne są wysokiej klasy urządzenia łączące w sobie funkcje kilku urządzeń, dzięki czemu pozwalają zaoszczędzić przestrzeń w kuchni, a jednocześnie - gwarantują sprawne udogodnienie w czasie przygotowywania posiłków. 

Wielofunkcyjne rozwiązania - piekarniki wolnostojące

Rewolucyjne piekarniki wolnostojące marki Gotie, to urządzenia stworzone z myślą o pełnieniu wielu funkcji. Nawet kameralna kuchnia może być wyposażona w sprzęt do przygotowywania różnorodnych dań. Pieczenie, gotowanie na parze, podgrzewanie, możliwość pieczenia na rożnie oraz 10 różnych programów dopasowanych do wymagań poszczególnych produktów - wszystko to zamknięte w nowoczesnej obudowie. Może się wydawać, że kompaktowa forma urządzenia będzie zmuszała do kompromisów w czasie gotowania. Jednak nic bardziej mylnego. Komora pojemności 40 litrów sprawdzi się w przypadku przygotowywania potraw dla kilku osób oraz całej rodziny. Urządzenia wyposażono także w termoobieg, a także bardzo szeroki zakres dostępnych ustawień temperatury. Nowoczesne gotowanie może okazać się szybkie i wygodne. 

Piekarniki elektryczne wolnostojące - przydatna ozdoba kuchni

Piekarniki elektryczne wolnostojące dostępne w naszej ofercie odznaczają się pięknym designem, który można dopasować do wyglądu kuchni urządzonych w różnym stylu. Szklane drzwiczki piekarnika zapewniają nie tylko piękny wygląd, ale także dobrą izolację. Komora nie traci ciepła w czasie pieczenia, a mimo to od zewnątrz drzwi nie nagrzewają się mocno - za sprawą podwójnej warstwy szkła. To bezpieczne rozwiązanie, szczególnie dedykowane dla rodzin z dziećmi. Gotowanie z bliskimi może być komfortowe, a do tego wolne od ryzyka przypadkowego poparzenia. Proponowane przez nas urządzenia odznaczają się wysoką klasą energooszczędności, dzięki czemu gwarantują efektywną pracę - szybkie nagrzewanie komory, opiekanie, podgrzewanie oraz łatwość wykorzystania trybu gotowania na parze. Piekarniki wolnostojące Gotie to wysokiej jakości urządzenia, łączące w sobie funkcjonalność nawet kilku profesjonalnych urządzeń kuchennych. Piękny, nowoczesny design idzie w parze ze znakomitą jakością wykonania oraz szerokim wachlarzem przydatnych w każdej kuchni funkcji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zobacz również

599,00 
  • Zakres głośności 19-36 dB
  • Waga 265 g
499,00 
-24%
259,00 
  • Do modelu: KC-G40,EU KC-G50EU
239,00 
  • Do modelu: FU-Y30EUW, KC-930EUW