Piekarniki do zabudowy

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4


Piekarnik dla wielu osób jest nieodzownym narzędziem do przygotowywania posiłków oraz deserów. Nie ma się czemu dziwić. Wielofunkcyjne piekarniki do zabudowy oferują użytkownikowi szereg przydatnych funkcji, dzięki czemu gotowanie - niezależnie od ilości domowników czy zaproszonych gości, będzie łatwe i efektywne. W naszej ofercie dostępne są najwyższej klasy piekarniki marki Sharp, odznaczające się nowoczesnym designem oraz szeregiem pomocnych przy gotowaniu funkcji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Piekarniki elektryczne do zabudowy - dla każdej kuchni

Piekarniki elektryczne do zabudowy dedykowane są do kuchni mniejszych oraz większych. W czasie planowania ułożenia szafek i wyglądu całej zabudowy warto uwzględnić obecność piekarnika, a także w razie potrzeb - uzuzpełnić go o płytę grzewczą lub indukcyjną. To nowoczesne rozwiązanie, które daje swobodę w kwestii przygotowywania posiłków dla całej rodziny. Wygodna obsługa urządzenia jest możliwa dzięki elektronicznemu wyświetlaczowi - z łatwością można zaprogramować piekarnik, dostosowując jego temperaturę oraz czas pieczenia do konkretnej potrawy. Piekarniki do zabudowy dopasowują się do wnęki w zabudowie, dzięki czemu nie jest wymagane dodatkowe miejsce. W Przystanek Dom dostępny jest szeroki wybór najlepszych modeli piekarników marki Sharp. Możesz z łatwością wybrać model, który będzie odpowiadał konkretnym potrzebom danego gospodarstwa domowego. 

Pieczenie, duszenie i o wiele więcej - piekarniki do zabudowy

Dostępne w naszej ofercie piekarniki do zabudowy to urządzenia umożliwiające przygotowywanie potraw z wykorzystaniem różnorodnych metod. Komora o pojemności 78 litrów umożliwia jednoczesną obróbkę większej ilości jedzenia. W zestawie wraz z piekarnikiem dostępne są tace, grill, rożen, a także liczne opcje - jak termoobieg, możliwość wyboru aktywnej strefy grzewczej, a także przydatne opcje, jak np. możliwość szybkiego rozmrażania. Intuicyjna obsługa piekarnika ułatwia pracę także osobom, które korzystają z niego rzadziej. Piekarniki elektryczne do zabudowy marki Sharp oferują także szereg możliwości dla bardziej doświadczonych kucharzy, gotowych na nowe eksperymenty i wyzwania w kuchni. To urządzenia bezpieczne - konstrukcja zapobiega utracie ciepła, a także chroni od zewnątrz, izolując gorąco. Urządzenia posiadają opcje samoczyszczenia, dzięki czemu utrzymanie piekarnika w czystości nie stanowi wyzwania. Możesz oddać się swojej pasji, ciesząc się bezpieczeństwem oraz szerokim wachlarzem dostępnych opcji. 

Zobacz również

599,00 
  • Zakres głośności 19-36 dB
  • Waga 265 g
499,00 
-24%
259,00 
  • Do modelu: KC-G40,EU KC-G50EU
239,00 
  • Do modelu: FU-Y30EUW, KC-930EUW