Piekarniki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5


Nowoczesna kuchnia to wnętrze pełne funkcjonalnych sprzętów, od których oczekujemy sprawnego i szybkiego działania, aby efektywnie wykorzystać najcenniejszy z dzisiejszych zasobów - czas. Piekarnik jako nieodłączny element wyposażenia każdej kuchni to nie tylko sprzęt do pieczenia, ale sprzęt, który ma ten proces przyspieszyć, maksymalnie ułatwić nam utrzymanie go w czystości, a ponadto być ponadczasowym elementem, który harmonijnie współgra z przestrzenią. W naszej ofercie polecamy zaawansowane piekarniki Sharp, które stanowią nieocenioną pomoc w czasie przygotowywania i podgrzewania posiłków dla całej rodziny. 

Inteligentna automatyzacja - piekarniki Sharp

Intuicyjna obsługa przy pomocy kolorowego wyświetlacza dotykowego sprawia, że piekarniki Sharp są maksymalnie proste i przyjazne w obsłudze. Nie musisz być mistrzem gotowania, ani wiedzieć które przyprawy do czego będą odpowiednie. Dostępne modele wyposażone są w wiele różnorodnych zadanych ustawień do przygotowania konkretnych potraw. Urządzenie samo dostosowuje temperaturę, czas przygotowania potrawy oraz tryb pracy. Można wybrać piekarnik odpowiedni do konkretnych potrzeb, np. biorąc pod uwagę jego pojemność od 64 aż do 78 litrów. Wszystko w myśl zasady: mała rodzina - mniejszy piekarni, większa - odpowiednio większy piekarnik. Dla zaoszczędzenia cennego czasu piekarniki Sharp wyposażono w funkcję POWERBOOST, która skraca czas nagrzewania o połowę. W zestawie piekarnik wyposażony jest także w takie akcesoria jak sonda do mięsa (Roast Pro), która okazuje się niezwykle przydatna do kontrolowania temperatury we wnętrzu potrawy, a także rożen - umożliwiający równomierne pieczenie.

Piekarnik SHARP - komfort w czasie gotowania

Piekarniki Sharp można z łatwością czyścić. Wewnętrzną szybę można szybko zdemontować i sprawnie umyć w zmywarce, bez potrzeby marnowania czasu czy energii. Dodatkowo sama powierzchnia piekarnika pokryta jest specjalną powłoką, która zapobiega tak zwanemu palcowaniu powierzchni. Technologie odpowiedzialne za komfort utrzymania czystości w piekarnikach Sharp to m.in.: opcja VapClean zmiękczająca zabrudzenia, Catalytic Cleaning - która wygrzewa i utlenia przypalone resztki jedzenia w temperaturze 220°C, a także czyszczenie pirolityczne. Jest to zaawansowana technologicznie funkcja, która sprawi, że wnętrze piekarnika pozostanie lśniąco czyste. Proces samoczyszczenia przebiega w temperaturze 480°C. Podczas tego procesu nieczystości pozostałe we wnętrzu piekarników Sharp zamieniają się w popiół, który można łatwo usunąć. Co istotne z punktu widzenia bezpieczeństwa, piekarniki Sharp nawet podczas nagrzewania się do bardzo wysokich temperatur, pozostają chłodne na zewnątrz. W naszej ofercie znajdziesz nowoczesny sprzęt, który ułatwi sprawne przygotowywanie posiłków, niezależnie od danych potrzeb.

Zobacz również

599,00 
  • Zakres głośności 19-36 dB
  • Waga 265 g
499,00 
-24%
259,00 
  • Do modelu: KC-G40,EU KC-G50EU
239,00 
  • Do modelu: FU-Y30EUW, KC-930EUW