Okapy kuchenne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2


Okapy kuchenne na ścianę to urządzenia mające zagwarantować odpowiednią wentylację w kuchni. Dodatkowo, w czasie gotowania urządzenia uwalniają przestrzeń od nieprzyjemnych zapachów, a także minimalizują ryzyko osadzania się na meblach i sprzętach tłustego nalotu. W naszym asortymencie zebraliśmy wysokiej klasy modele okapów kuchennych, które oferują efektywną i cichą pracę, a także bezawaryjne działanie przez wiele lat. Coraz częściej zdarza się, że kuchnia jest wkomponowana w salon, albo też przestrzeń robocza jest otwarta na resztę mieszkania. Dlatego też tak ważne jest aby wybrany model był nie tylko funkcjonalny, ale również odpowiednio się prezentował. Ważne, aby spełniał swoje podstawowe funkcje nie zaburzając przy tym wystroju wnętrza, a nawet był jego integralną częścią. W naszej ofercie znajdziesz najlepsze okapy kuchenne, które pomogą usprawnić pracę przy przygotowywaniu potraw i zabezpieczą mieszkanie. 

Wentylacja pod kontrolą - okapy kuchenne na ścianę

Okapy kuchenne na ścianę marki Sharp wyposażone są w wiele nowoczesnych technologii, a przy tym pozostają komfortowo łatwe i intuicyjne w obsłudze. Proponowane przez nas urządzenia są ciche, wydajne oraz skuteczne. Częścią okapu jest zaworek zwrotny, który gwarantuje przemieszczanie powietrza tylko w jedną stronę. W praktyce oznacza to, że para wodna i powietrze z kuchni są zasysane do kanału wentylacyjnego, a z kolei powietrze zimne oraz zapachy z zewnątrz nie przedostają się z powrotem do kuchni. Wskaźnik filtra i praktyczny sygnalizator jego zużycia informują na bieżąco o konieczności wyczyszczenia filtra. Okapy Sharp wyposażone są w łatwy do demontażu filtr tłuszczowy, który można łatwo myć w zmywarce. Automatyczny czujnik Steam Sensor odpowiada za włączanie i wyłączanie okapu w zależności od stężenia pary - bez naszego udziału. Nowoczesne okapy kuchenne Sharp gwarantują niskie zużycie energii oraz skuteczne działanie. 

Styl w odpowiednim świetle - funkcjonalny okap do kuchni

Niebanalny design okapów marki Sharp dopełnia odpowiednie oświetlenie - dobrane do wyglądu okapu oraz potrzeb użytkownika. Energooszczędne i wydajne lampy LED z myślą o komforcie użytkowania, dostarczają jasne i naturalne światło. Oświetlony okap staje się dodatkowym źródłem światła w przestrzeni kuchennej, co jest idealnym rozwiązaniem na przykład w porze nocnej. Innowacyjny czujnik Motion Sensor, gdy wykryje ruch w określonej bliskości okapu włącza oświetlenie LED, z kolei czujnik Night Sensor włączy oświetlenie okapu automatycznie, gdy wykryje ruch w nocy. Dostępne w naszej ofercie okapy kuchenne na ścianę charakteryzuje piękny design oraz prostota użytkowania. Sprawdź który z dostępnych modeli najlepiej dopełni przestrzeń Twojej kuchni.

Zobacz również

599,00 
  • Zakres głośności 19-36 dB
  • Waga 265 g
499,00 
-24%
259,00 
  • Do modelu: KC-G40,EU KC-G50EU
239,00 
  • Do modelu: FU-Y30EUW, KC-930EUW