Odkurzacze

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

-14%
599,00 
Chwilowo niedostępny
-14%
599,00 
Chwilowo niedostępny

Utrzymanie czystości w domu nie musi stanowić większych problemów posiłkując się odpowiednim sprzętem. W ofercie Przystanek Dom dostępne są odkurzacze bezprzewodowe marki Sharp - dostępne w różnych wariantach, doskonałe do szybkiego uporządkowania mieszkania, a także do gruntownych porządków w salonie, kuchni i sypialni. W szczególności w przypadku dzieci oraz alergików bardzo istotne jest utrzymanie czystości w domu. Kurz oraz namnażające się w nim roztocza stanowią zagrożenie dla osób zmagających się ze schorzeniami układu oddechowego. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że dobrze dopasowany do potrzeb odkurzacz może okazać się najlepszą pomocą w domowych porządkach. 

Łatwe użytkowanie - odkurzacze bezprzewodowe

Odkurzacze bezprzewodowe stają się coraz popularniejszą opcją, po którą sięga coraz więcej osób - szczególnie mieszkających na mniejszym metrażu. Dlaczego? Wygodna forma urządzenia, niska waga, a także możliwość szybkiego i efektywnego sprzątania - dywanów, paneli, parkietów oraz kafelków, przekładają się na sukces podobnych urządzeń. W czasie sprzątania nie trzeba przejmować się poszukiwaniami gniazdka elektrycznego. Wystarczy naładować akumulator, a następnie zabrać się za sprzątanie. Czas wymagany do pełnego naładowania akumulatora to około 3,5 godzin, co przekłada się na 60 minut niezawodnej pracy na każdej powierzchni w domu. Odkurzacze Sharp wyposażone są w specjalne szczotki, których miękkość można regulować w zależności od sprzątanej powierzchni. Nie trzeba poświęcać dodatkowego czasu na poszukiwania części zamiennych i wymianę szczotek. 

Nowoczesne odkurzacze Sharp - komfort i szybkość sprzątania

Co jeszcze wyróżnia odkurzacze z akumulatorem? Przede wszystkim łatwość z jaką można przygotować urządzenie do działania. Naładowany odkurzacz wystarczy wstawić do szafki i szybko wyciągnąć go w razie potrzeby. Obrotowe szczotki docierają w każdy zakamarek, zbierając kurz, piasek oraz zabrudzenia. Urządzenia wyposażone są w automatyczną szczotkę ułatwiającą zbieranie włosów oraz sierści zwierząt. Dumni posiadacze psów oraz kotów mogą jeszcze łatwiej utrzymać czystość w mieszkaniu oraz szybko posprzątać posłanie pupila. Komora w której gromadzą się zabrudzenia może być z łatwością wyciągnięta i opróżniona - bez konieczności dobierania worków. Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe mają wygodną w obsłudze formę - w czasie sprzątania nie trzeba się schylać czy tkwić przez dłuższy czas w niewygodnej pozycji. Sprawdź najnowszą ofertę Przystanek Dom - polecamy najlepsze odkurzacze, o wysokiej klasie energooszczędnej, lekkie i wygodne w użytkowaniu.

Zobacz również

599,00 
  • Zakres głośności 19-36 dB
  • Waga 265 g
499,00 
-24%
259,00 
  • Do modelu: KC-G40,EU KC-G50EU
239,00 
  • Do modelu: FU-Y30EUW, KC-930EUW