Lodówki do zabudowy

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5


Lodówka to esencjonalne narzędzie w każdej kuchni. Nawet jeśli nie jest się zaawansowanym w sztuce kulinarnym, nadal potrzebuje się miejsca na przechowywanie najpotrzebniejszych produktów. W naszej ofercie znajdziesz lodówki do zabudowy, dostępne w różnych wielkościach i pojemnościach. Design tych urządzeń można nazwać oszczędnym - ale jest tak ponieważ są to modele dedykowane do wkomponowania ich w zabudowę kuchni. Front szafki sprawia, że chłodziarka będzie niewidoczna, a kuchnia będzie prezentować się lekko i nowocześnie. Poszukujesz podobnych rozwiązań? W Przystanek Dom znajdziesz wszystko czego szukasz - zawsze w atrakcyjnych cenach i szerokiej palecie dostępnych modeli.

Funkcjonalne i stylowe rozwiązanie w Twojej kuchni - lodówki pod zabudowę

Dostępne w naszej ofercie lodówki pod zabudowę odznacza smuklejsza budowa, jednak funkcjonalnie w pełni odpowiadają swoim pełnowymiarowym odpowiednikom. Polecamy najlepsze urządzenia firmowane przez marki takie jak Vestfrost - lidera w dziedzinie upowszechniania skandynawskiego designu i jakości w sferze domowego AGD oraz marki Sharp - producenta cenionego ze względu na produkty o znakomitym przełożeniu ceny do jakości. Polecamy chłodziarki wyposażone w strefę mrożenia, a także samodzielne zamrażarki do zabudowy. Dzięki temu samodzielnie można dobierać i komponować ze sobą poszczególne moduły - np. pełnowymiarową chłodziarkę oraz zamrażarkę tej samej wielkości, w taki sposób aby cała zabudowa kuchenna służyła funkcjonalnością przez wiele lat. 

Lodówki do zabudowy - kuchnia w nowoczesnej odsłonie

Proponowane przez nas lodówki do zabudowy dostępne są w różnych wielkościach i pojemnościach. Są to jednak bez wyjątku, produkty wyposażone w szereg przydatnych opcji. Urządzenia posiadają odrębne strefy dedykowane do przechowywania wina, świeżych warzyw, a także win i produktów pakowanych. Specjalne filtry gwarantują znakomitą pochłanialność zapachów. Aromaty jedzenia przechowywanego w lodówce mogą się ze sobą mieszać, przez co tracą na smaku. Możliwość regulowania wilgotności powietrza w komorze chłodniczej gwarantuje optymalne warunki dla przechowywania warzyw i owoców. Nie tracą dzięki temu wilgoci, co przekłada się na zachowanie jędrności, apetycznego koloru i witamin. Lodówki pod zabudowę dostępne w ofercie Przystanek Dom to znakomite rozwiązanie dla mniejszych oraz większych mieszkań oraz wszystkich osób poszukujących rozwiązań spersonalizowanych do konkretnych potrzeb. Niech kuchnia stanie się Twoim królestwem - zapraszamy do zapoznania się z ofertą! 

Zobacz również

599,00 
  • Zakres głośności 19-36 dB
  • Waga 265 g
499,00 
-24%
259,00 
  • Do modelu: KC-G40,EU KC-G50EU
239,00 
  • Do modelu: FU-Y30EUW, KC-930EUW