Lodówki 4 drzwiowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

6.499,00 
Chwilowo niedostępny
6.699,00 
Chwilowo niedostępny
10.399,00 
Chwilowo niedostępny
7.499,00 
Chwilowo niedostępny
6.999,00 
Chwilowo niedostępny
6.499,00 
Chwilowo niedostępny
11.999,00 
Chwilowo niedostępny

Przechowywanie żywności w odpowiednich warunkach jest podstawą dla przygotowywania zdrowych, zbilansowanych posiłków dla całej rodziny. Dzięki dobrej lodówce zgromadzone zapasy można przechowywać w optymalnej temperaturze, dzięki czemu świeże produkty jak warzywa, owoce czy mięso pozostają świeże na dłużej. Przystanek Dom proponuje rozwiązania dla wymagających - lodówki 4 drzwiowe, od marek takich jak Sharp, lidera na rynku w zakresie dostarczania najwyższej jakości sprzętu AGD. Zapoznaj się z naszą ofertą i dobierz lodówkę, która pomieści wszystko, czego potrzebujesz w swojej kuchni.

Duża kuchnia, dużo gotowania - lodówki czterodrzwiowe

Większe lodówki czterodrzwiowe są często wybierane do przestronnych kuchni. Wygodny dostęp do każdej ze stref chłodzenia sprawia, że niezależnie od ilości i rodzaju przechowywanych produktów zawsze można sięgnąć po potrzebne składniki. Nowoczesne udogodnienia takie jak alarm otwartych drzwi, pomagają w kontrolowaniu pracy urządzenia oraz zapobiegają utracie temperatury. System Hybrid Cooling to nowatorskie rozwiązanie wykorzytujące specjalne ustawienie nawiewów. Zimne i wilgotne powietrze pomaga w przedłużeniu trwałości warzyw i owoców, bez ryzyka ich schnięcia wewnątrz lodówki. Lodówki 4 drzwiowe Sharp wyposażono także w filtry, które pochłaniają unoszące się w komorze chłodzącej zapachy - aromaty produktów nie mieszają się ze sobą, a dodatkowo znacznie łatwiej jest utrzymać wnętrze lodówki w nieskazitelnej czystości. Poszczególne urządzenia oferują także rozwiązania takie jak możliwość ustawienia zamrażarki na tryb wakacyjny - kiedy to będzie zużywać mniej energii elektrycznej. 

Żywność świeża na dłużej - lodówki 4 drzwiowe

W naszej ofercie dostępne są wysokiej klasy lodówki 4 drzwiowe, występujące w szeregu różnorodnych wariantów - możesz dopasować do swojej kuchni model, który będzie w pełni zaspokajał potrzeby Twojej rodziny. Produkty odznacza cicha praca, za sprawą wykorzystania najlepszych inwerterów. Proponujemy modele z 4 drzwiami - 2 dla komór chłodniczych oraz 2 dla przegród zamrażarki. Średnio lodówki czterodrzwiowe oferują pojemność wynoszącą ponad 600 litrów - ponad 400 l przeznaczonych na przestrzeń chłodniczą i około 200 l na strefę mrożenia. Dodatkowe udogodnienia, takie jak kostkarka do lodu lub przeszklone drzwi z pewnością trafią w potrzeby szczególnie wymagających użytkowników. Zaplanuj swoją kuchnię w taki sposób, aby zachwycała swoim wyglądem i funkcjonalnością. W Przystanek Dom znajdziesz najlepsze chłodziarko-zamrażarki, dopasowane do Twoich potrzeb - sprawdź!

Zobacz również

599,00 
  • Zakres głośności 19-36 dB
  • Waga 265 g
499,00 
-24%
259,00 
  • Do modelu: KC-G40,EU KC-G50EU
239,00 
  • Do modelu: FU-Y30EUW, KC-930EUW