Lodówki 2 drzwiowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19


Jedno z najbardziej uniwersalnych urządzeń w całej kuchni - do tego niezbędne do przechowywania surowych i świeżych produktów. Mowa rzecz jasna o lodówce. Jest ona istotna w każdej kuchni, niezależnie od jej wielkości. Uniwersalne lodówki dwudrzwiowe są jedną z najchętniej wybieranych opcji. Dlaczego? Ich zgrabna forma oraz duża pojemność sprawdzają się w większości mieszkań i domów. Przystanek Dom proponuje wysokiej jakości produkty marki cenionej na całym świecie - Vestfrost, lidera w zakresie tworzenia urządzeń dużego AGD. W naszej ofercie znajdziesz funkcjonalne lodówki, charakteryzujące się do tego niebanalnym designem - przekonaj się! 

Lodówki dwudrzwiowe - wygodne przechowywanie

Lodówki dwudrzwiowe marki Vestfrost tworzone są w inspiracji klasycznymi sprzętami AGD z przełomu lat 50. i 60. XX wieku. Stylizowany wygląd i żywe kolory obudowy to jednak nie wszystko, bowiem wewnątrz każdego z tych zaawansowanych technologicznie urządzeń kryje się szereg funkcjonalnych udogodnień pomagających w efektywnym magazynowaniu żywności. Chłodziarko-zamrażarki od Vestfrost odznacza się licznymi opcjami, takimi jak możliwością regulowania wilgotności powietrza wewnątrz komory chłodniczej. Służy to przede wszystkim utrzymaniu świeżości produktów takich jak warzywa i owoce. W lodówkach marki nie może zabraknąć specjalnej sekcji dedykowanej do przechowywania wina, a także obecności innowacyjnych filtrów pochłaniających przykre zapachy. Dzięki temu żywność pozostaje apetyczna i świeża na dłużej, a wnętrze lodówki jest łatwe do utrzymania w czystości. 

Najlepsze warunki do przechowywania: lodówki 2 drzwiowe

Dostępne w ofercie Przystanek Dom lodówki 2 drzwiowe wyposażone są w dwie strefy: chłodziarkę z regulacją wilgotności powietrza oraz pojemną zamrażarkę na dole. Dostęp do każdej z sekcji jest łatwy i wygodny. Łączna pojemność urządzeń - w dwóch strefach, oscyluje w granicach 350 litrów, dzięki czemu można wewnątrz bez trudu pomieścić wszystko co potrzebne do przygotowywania codziennych posiłków, a do tego poczynić odpowiednio duże zapasy. Nie bez przyczyny lodówki dwudrzwiowe marki Vestfrost są tak powszechnie znane i cenione - ich praca jest niezwykle cicha, dzięki czemu nie jest uciążliwa na co dzień. W naszej ofercie dostępne są lodówki w różnych wariantach kolorystycznych, a także wchodzące w skład linii limitowanych. Przechowywanie żywności może wiązać się także z obecnością dobrego designu w przestrzeni Twojej kuchni. Sprawdź naszą ofertę i postaw na najwyższą jakość. 

Zobacz również

599,00 
  • Zakres głośności 19-36 dB
  • Waga 265 g
499,00 
-24%
259,00 
  • Do modelu: KC-G40,EU KC-G50EU
239,00 
  • Do modelu: FU-Y30EUW, KC-930EUW