Chłodziarki do wina

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Koneserzy i amatorzy wina mogą cieszyć się z możliwości przechowywania wina w optymalnych warunkach – dotąd możliwych jedynie za pośrednictwem najlepszych entotek. Przenośne chłodziarki do wina są nowinką, z której mogą skorzystać wszystkie osoby gustujące w różnych odmianach win – od białych, poprzez różowe, a na czerwonych kończąc. Przystanek Dom wychodzi naprzeciw oczekiwaniom amatorów tego szlachetnego trunku. W ofercie sklepu dostępne są wysokiej klasy, profesjonalne chłodziarki sygnowane przez markę Vestfrost.


Chłodziarki do wina dwustrefowe - optymalne przechowywanie

Marka Vestfrost uchodzi za lidera w kwestii dostarczania najlepszego sprzętu AGD, takie właśnie jak chłodziarki do wina dwustrefowe. Ich największą zaletą - poza funkcjonalnością oraz pięknym designem, jest możliwość jednoczesnego przechowywania kilku różnych odmian wina. Strefy chłodzenia oferują możliwość kalibracji temperatury w taki sposób, aby każda butelka znajdowała się w optymalnych dla siebie warunkach. Dzięki temu Starsze strunki oraz okazy rzadkie - np. przywiezione z dalekiej podróży, będą przechowywane w taki sposób, aby rozwinąć przed smakującym pełną paletę aromatów. Pomagają w tym także specjalne filtry węglowe, wzmocniona konstrukcja, ograniczająca wstrząsy, a także przyciemniane szyby, ograniczające dostęp światła słonecznego. Wino to delikatna materia, do której trzeba podchodzić z należnym szacunkiem i ostrożnością - w Przystanek Dom znajdziesz sprzęt, który to umożliwi.

Różne wina, różne potrzeby - chłodziarki do wina wielostrefowe

Poszczególne gatunki wina mają inne potrzeby dotyczące ich przechowywania. Doświadczeni smakosze znają tajniki dobierania parametrów leżakowania dla poszczególnych trunków - zaawansowane chłodziarki do wina wielostrefowe z pewnością pomogą wszystkim osobom, które dopiero nabywają taką wiedzę. W ofercie dostępne są przenośne chłodziarki do wina oraz urządzenia stacjonarne, przeznaczone do ustawienia w kuchni, spiżarni lub nawet salonie. Warunki we wnętrzu lodówek imitują te oferowane przez autentyczną piwniczkę. Pięknie wykonane półeczki z naturalnego drewna dobrze zabezpieczają wino, a dodatkowo są naturalne dla trunku pod względem transferu zapachów. Dostępne są różne modele chłodziarek do wina od Vestfrost. Możesz z łatwością dobrać model, który swoją pojemnością i wymiarami będzie odpowiadał konkretnym potrzebom. Postaw na najwyższy standard przechowywania wina - razem z Przystanek Dom możesz uzupełnić swoje mieszkanie o niezbędny sprzęt, dzięki któremu ulubiony trunek będzie smakował jak nigdy.

Zobacz również