Lodówki i chłodziarki

Wyświetlanie 1–12 z 32 wyników


W zakresie przechowywania żywności marka Sharp jest niekwestionowanym pionierem innowacji. Lodówki i zamrażarki to jedne z podstawowych elementów wyposażenia każdej kuchni. Odpowiednia przestrzeń dostępna do dyspozycji wewnątrz lodówki i poszczególne funkcje w zakresie funkcjonalności to dwa główne parametry, które mają decydujący wpływ na jakość przechowywania żywności, a co za tym idzie również o oszczędność cennych zasobów, jakimi są pieniądze, czas i energia. Dla wygody użytkowników poziom hałasu generowany przez nowoczesne lodówki i zamrażarki Sharp to zaledwie 36 dB - dla porównania - jest to szum, jakiego doświadczyć można przebywając np. w czytelni biblioteki. W naszej ofercie znajdziesz najlepsze urządzenia dla swojej kuchni. 

Chłodzenie w służbie przechowywania żywności

Utrzymanie jak najdłuższej świeżości przechowywanej żywności to główne zamierzenie jakim kieruje się marka Sharp tworząc linię swoich produktów chłodniczych. Dostępne w naszym asortymencie lodówki i zamrażarki oferują takie udogodnienia jak: opcje neutralizowania pleśni, bakterii oraz grzybów, które są odpowiedzialne za utratę świeżości przechowywanej żywności przy wykorzystaniu technologii Plasmacluster®. Zaawansowane systemy chłodzenia skutecznie dbają takżę o każdy rodzaj przechowywanej żywności. Odpowiadają za to 3 innowacyjne systemy: system chłodzenia ograniczający do minimum wysuszanie produktów (Advanced Hybrid Cooling), system idealny do przechowywania mięsa i ryb (ZeroDegreeZone) oraz system NutriFresh zapewniający optymalną temperaturę oraz wilgotność - służący do przechowywania warzyw i owoców. Dodatkowe systemy pochłaniające zapachy, a także rozwiązania zapewniające wysoką jakość przechowywanych produktów skutecznie zapobiegają przenikaniu się aromatów między komorami lodówki i zamrażarki

Lodówki i zamrażarki - funkcjonalność i piękny design

Proponujemy najlepsze lodówki i zamrażarki. Rozwiązania konstrukcyjne oraz obecność systemów ułatwiające zagospodarowanie lodówki w przestrzeni kuchni, idą w parze z pojemnym wnętrzem. Innowacyjne systemy konstrukcyjne pozwalają na regulację szerokości i wysokości półek bocznych, ustawienie lodówki bezpośrednio przy innych meblach, bez potrzeby zachowania odstępów między nimi. Można także dowolnie manipulować wielkością komory zamrażarki i komorami chłodziarki - w zależności od potrzeb. Dopełnieniem funkcjonalności jest energooszczędne oświetlenie LED. Najnowsze lodówki i zamrażarki Sharp wyposażone są dodatkowo w panel LCD.  W naszej ofercie znajdziesz najlepsze chłodziarki i zamrażarki, dostępne w różnorodnych opcjach: 2- i 4-drzwiowe, a także lodówki przeznaczone do zabudowy i chłodziarki dedykowane do przechowywania win. Sprawdź co nowego przygotowaliśmy w naszym asortymencie. 

Zobacz również