Lodówki i chłodziarki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 43

9.999,00 
Chwilowo niedostępny
4.499,00 
Chwilowo niedostępny
4.999,00 
Chwilowo niedostępny
6.999,00 
Chwilowo niedostępny
3.999,00 
Chwilowo niedostępny
6.499,00 
Chwilowo niedostępny
6.699,00 
Chwilowo niedostępny
10.399,00 
Chwilowo niedostępny
7.499,00 
Chwilowo niedostępny
6.999,00 
Chwilowo niedostępny
6.499,00 
Chwilowo niedostępny
10.999,00 
Chwilowo niedostępny
2.499,00 
Chwilowo niedostępny
3.999,00 
Chwilowo niedostępny

W zakresie przechowywania żywności marka Sharp jest niekwestionowanym pionierem innowacji. Lodówki i zamrażarki to jedne z podstawowych elementów wyposażenia każdej kuchni. Odpowiednia przestrzeń dostępna do dyspozycji wewnątrz lodówki i poszczególne funkcje w zakresie funkcjonalności to dwa główne parametry, które mają decydujący wpływ na jakość przechowywania żywności, a co za tym idzie również o oszczędność cennych zasobów, jakimi są pieniądze, czas i energia. Dla wygody użytkowników poziom hałasu generowany przez nowoczesne lodówki i zamrażarki Sharp to zaledwie 36 dB - dla porównania - jest to szum, jakiego doświadczyć można przebywając np. w czytelni biblioteki. W naszej ofercie znajdziesz najlepsze urządzenia dla swojej kuchni. 

Chłodzenie w służbie przechowywania żywności

Utrzymanie jak najdłuższej świeżości przechowywanej żywności to główne zamierzenie jakim kieruje się marka Sharp tworząc linię swoich produktów chłodniczych. Dostępne w naszym asortymencie lodówki i zamrażarki oferują takie udogodnienia jak: opcje neutralizowania pleśni, bakterii oraz grzybów, które są odpowiedzialne za utratę świeżości przechowywanej żywności przy wykorzystaniu technologii Plasmacluster®. Zaawansowane systemy chłodzenia skutecznie dbają takżę o każdy rodzaj przechowywanej żywności. Odpowiadają za to 3 innowacyjne systemy: system chłodzenia ograniczający do minimum wysuszanie produktów (Advanced Hybrid Cooling), system idealny do przechowywania mięsa i ryb (ZeroDegreeZone) oraz system NutriFresh zapewniający optymalną temperaturę oraz wilgotność - służący do przechowywania warzyw i owoców. Dodatkowe systemy pochłaniające zapachy, a także rozwiązania zapewniające wysoką jakość przechowywanych produktów skutecznie zapobiegają przenikaniu się aromatów między komorami lodówki i zamrażarki

Lodówki i zamrażarki - funkcjonalność i piękny design

Proponujemy najlepsze lodówki i zamrażarki. Rozwiązania konstrukcyjne oraz obecność systemów ułatwiające zagospodarowanie lodówki w przestrzeni kuchni, idą w parze z pojemnym wnętrzem. Innowacyjne systemy konstrukcyjne pozwalają na regulację szerokości i wysokości półek bocznych, ustawienie lodówki bezpośrednio przy innych meblach, bez potrzeby zachowania odstępów między nimi. Można także dowolnie manipulować wielkością komory zamrażarki i komorami chłodziarki - w zależności od potrzeb. Dopełnieniem funkcjonalności jest energooszczędne oświetlenie LED. Najnowsze lodówki i zamrażarki Sharp wyposażone są dodatkowo w panel LCD.  W naszej ofercie znajdziesz najlepsze chłodziarki i zamrażarki, dostępne w różnorodnych opcjach: 2- i 4-drzwiowe, a także lodówki przeznaczone do zabudowy i chłodziarki dedykowane do przechowywania win. Sprawdź co nowego przygotowaliśmy w naszym asortymencie. 

Zobacz również

599,00 
  • Zakres głośności 19-36 dB
  • Waga 265 g
-24%
259,00 
  • Do modelu: KC-G40,EU KC-G50EU
1.299,00 
  • Powierzchnia do 30 m²
  • Zakres głośności 15-45 dB
  • Waga 6,2 kg
  • Szacunkowy koszt 72 zł/rok