Kuchnie wolnostojące

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4


Oferta Przystanek Dom obejmuje także wysokiej klasy kuchnie wolnostojące elektryczne. Do codziennego przygotowywania potraw - śniadań, obiadów, deserów oraz kolacji nie ma bardziej podstawowego sprzętu niż kuchenka. Gotowanie, podgrzewanie i smażenie gotowe jest w przeciągu kilku chwil - wygodnie i bezpiecznie, ponieważ bez konieczności podłączania sprzętu do instalacji gazowej. Proponujemy wysokiej jakości sprzęty AGD, w tym także funkcjonalne kuchnie wolnostojące, wyposażone w szereg przydatnych opcji oraz odznaczające się pięknym, ponadczasowym designem, który sprawdzi się w każdej kuchni - niezależnie od stylu w jakim została urządzona. Przekonaj się, który z proponowanych modeli znajdzie zastosowanie w Twojej kuchni. 

Najlepsze kuchnie wolnostojące elektryczne dla każdej kuchni

Główną zaletą jaką mają do zaoferowania kuchnie wolnostojące elektryczne, to ich wielofunkcyjność. Jedno urządzenie może być wykorzystywane do jednoczesnego przygotowywania wielu potraw. Dostępne w naszej ofercie kuchnie wyposażone są w piekarnik. Daje to bardzo szerokie możliwości w kwestii zagospodarowania przestrzeni roboczej. Kuchnie wolnostojące elektryczne mogą być ustawione między szafkami, dzięki czemu całość pomieszczenia zachowuje ciągłość, a blat roboczy jest uzupełniony o zestaw palników oraz łatwy dostęp do piekarnika. Obecnie, coraz większą popularność zyskują rozwiązania przeznaczone do zabudowy - jednak w przypadku większych kuchni oraz osób żywo zainteresowanych kulinariami i gotowaniem, dobrej jakości kuchnia wolnostojąca sprawdzi się niezawodnie. To dogodna opcja przygotowywania posiłków do wielu osób jednocześnie, do tego łatwa w montażu i oferująca szereg najprzydatniejszych opcji obróbki żywności.

Kuchnia wolnostojąca - wygodne gotowanie i pieczenie

Oferujemy najlepsze AGD w atrakcyjnych cenach oraz różnorodnych wariantach. W kuchni liczą się nie tylko funkcjonalne rozwiązania, ale także dobry design, który pomoże spójnie komponować całe pomieszczenie. Dostępne w Przystanek Dom kuchnie wolnostojące elektryczne to gwarancja niezawodnej jakości na lata, a także klasyczny design, który znajdzie zastosowanie w każdym wnętrzu. Wydajna płyta z punktami grzewczymi jest łatwa do utrzymania w czystości. Bardzo szybko można uzyskać zadaną temperaturę, jak również w pełni bezpiecznie zablokować dotykowy panel - aby skutecznie chronić domowników oraz samą kuchnię. Zachęcamy do zapoznania się z naszą najświeższą ofertą - dostępne modele oferują wysoki komfort pracy przy przygotowywaniu posiłków, a także pełne bezpieczeństwo i dobry wygląd.

Zobacz również

599,00 
  • Zakres głośności 19-36 dB
  • Waga 265 g
499,00 
-24%
259,00 
  • Do modelu: KC-G40,EU KC-G50EU
239,00 
  • Do modelu: FU-Y30EUW, KC-930EUW