Kuchenki mikrofalowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

239,00 
Chwilowo niedostępny
238,00 
Chwilowo niedostępny
288,00 
Chwilowo niedostępny
288,00 
Chwilowo niedostępny
328,00 
Chwilowo niedostępny
328,00 
Chwilowo niedostępny
319,00 
Chwilowo niedostępny
438,99 
Chwilowo niedostępny
449,00 
Chwilowo niedostępny
648,00 
Chwilowo niedostępny

Jeszcze nie tak dawno kuchenki mikrofalowe uznawane były za przełomowe urządzenia, które znakomicie przyspieszają przygotowywanie posiłków. Dziś ich działanie to uznany powszechnie standard, a większość piekarników wyposażona jest w jej funkcje. To nie znaczy, że stała się zbędna - wręcz przeciwnie. Kuchenki mikrofalowe wyposażone w szereg przydatnych opcji, to stylowy i funkcjonalny sprzęt wchodzący w skład tzw. drobnego AGD, który znajdzie zastosowanie w każdej kuchni. To nieodzowne urządzenia pomocne przy przygotowaniu jedzenia, rozmrażaniu, gotowaniu na parze, grillowaniu oraz podgrzewaniu. Polecamy wysokiej jakości kuchenki mikrofalowe marki Sharp, wyposażone w szereg innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym okazują się być uzupełnieniem każdej nowoczesnej kuchni.

Styl i design w parze z funkcjonalnością

W naszej ofercie proponujemy kuchenki mikrofalowe Sharp w różnych wariantach: ze stali nierdzewnej (inox), srebrne, w klasycznej czerni oraz białe. Jasny sprzęt AGD cieszy się dużym powodzeniem wśród architektów i projektantów wnętrz, ponieważ swoim lekkością nadaje kuchni w stylu skandynawskim surowości. Drobne AGD stojące na blacie kuchennym stylem i designem powinno jak najlepiej komponować się z wnętrzem kuchni. Coraz częstsza moda na sprzęt do zabudowy sprawia, że widoczne sprzęty mogą mieć klasyczne kształty, ale też charakterystyczne detale dodające pikanterii wnętrzu kuchni. Kuchenki mikrofalowe warto dobierać ze względu na ich wielkość, pojemność - od 20 do 32 litrów, oraz dostępne funkcje. Marka Sharp oferuje również kuchenki mikrofalowe do użytku profesjonalnego, które znajdą zastosowanie w punktach gastronomicznych, cateringu, a nawet hotelach i restauracjach. 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Dostępne w naszej ofercie, funkcjonalne kuchenki mikrofalowe marki Sharp wyposażone zostały nie tylko w szereg najprzydatniejszych ustawień mocy gotowania, ale także w tzw. system ochrony rodzicielskiej. Funkcja ta blokuje przypadkowe uruchomienie kuchenki przez dziecko, dzięki czemu możesz być spokojny o bezpieczeństwo swojej rodziny oraz kuchni. Wybrane modele posiadają do 26 automatycznych trybów pracy w zależności od obróbki potrawy, a w tym dodatkowo takie opcje, jak grill kwarcowy. Lampy kwarcowe, gorące i ekonomiczne energetycznie, służą do szybkiego i bezpiecznego podgrzewania potraw, a co także bardzo ważne - lampy są samoczyszczące. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Pośród dostępnych produktów z pewnością znajdzie się kuchenka mikrofalowa, która sprosta wszystkim potrzebom.

Zobacz również

599,00 
  • Zakres głośności 19-36 dB
  • Waga 265 g
499,00 
-24%
259,00 
  • Do modelu: KC-G40,EU KC-G50EU
239,00 
  • Do modelu: FU-Y30EUW, KC-930EUW