Ekspresy do kawy

Nie znaleziono produktów, których szukasz.


Poranna lub popołudniowa kawa? Kto nie lubi wypić w ciągu dnia filiżanki lub kubka ulubionego napoju - z mlekiem, śmietanką, czarna? W Przystanek Dom dostępne są przelewowe ekspresy do kawy, wyposażone w szereg przydatnych funkcji, dzięki którym każdy łyk ciepłej kawy będzie smakował wyśmienicie. Oferujemy najlepsze urządzenia firmowane przez markę Sharp. Sprawdź naszą najnowszą ofertę i uzupełnij swoją kuchnię o poręczny ekspres. 

W domu i w biurze - ekspresy przelewowe do kawy

Czy to w domowym zaciszu, czy też w biurze, dobra kawa zawsze jest mile widziana przez amatorów tego aromatycznego napoju. Ekspresy przelewowe do kawy znakomicie sprawdzają się gdy zachodzi potrzeba przygotowania kawy dla większej liczby osób jednocześnie. Każdy może uzupełnić napój o ulubione dodatki lub wedle uznania, popijać ją solo. Ekspres z pojemnym dzbankiem umożliwia przygotowanie do 1,8 litra kawy jednocześnie. Dodatkowo, urządzenia wyposażone są w opcję podgrzewania dzbanka, dzięki czemu jego zawartość zachowuje pożądaną temperaturę nawet do pół godziny po przygotowaniu porcji. Wielofunkcyjne expresy do kawy Sharp znajdą zastosowanie w aneksach kuchennych, apartamentach na wynajem, hotelach, a także ośrodkach wypoczynkowych, gdzie możliwość przygotowania większej ilości kawy jest bardzo przydatna. Dzbanek z gotową kawą można bezpiecznie, w każdym momencie zdjąć ze stacji. Urządzenia odznacza nowoczesny design i wykończenia, dzięki czemu wizualnie wpasuje się w wygląd każdej kuchni, niezależnie od jej wystroju. 

Kawa taka, jaką lubisz - ekspresy do kawy Sharp

Urządzenia marki Sharp posiadają możliwość regulowania “mocy” przygotowywania kawy, dzięki czemu każdy może cieszyć się ulubionym smakiem, bez obawy o ilość dostarczanej do organizmu kofeiny. Ekspresy do kawy posiadają opcje programowania. Dzięki temu można zlecić urządzeniu przygotowanie kawy nawet z 24-godzinnym wyprzedzeniem tak, aby rano zaraz po wstaniu z łóżka można było cieszyć się kubkiem ulubionego napoju. Ponadto, ekspresy przelewowe do kawy są intuicyjne w obsłudze. Czytelny wyświetlacz pomoże w zaprogramowaniu urządzenia uwzględniając wszystkie najważniejsze parametry kawy.  Dzbanek wykonany z hartowanego szkła jest łatwy w czyszczeniu, dzięki czemu każda kolejna porcja kawy może smakować równie dobrze. Sam ekspres także posiada opcję dogodnego czyszczenia dysz, dzięki czemu nie ma mowy o pogorszeniu smaku kawy wraz z zabrudzeniem urządzenia. Polecamy wielofunkcyjne ekspresy do kawy Sharp - niezastąpione w domu oraz w biurze. 

Zobacz również

599,00 
  • Zakres głośności 19-36 dB
  • Waga 265 g
499,00 
-24%
259,00 
  • Do modelu: KC-G40,EU KC-G50EU
239,00 
  • Do modelu: FU-Y30EUW, KC-930EUW