Czajniki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

249,00 
Chwilowo niedostępny
219,00 
Chwilowo niedostępny

Do szybkiego przygotowania wody na herbatę, kawę czy po prostu - wrzątku, niezbędny w kuchni jest czajnik. Tradycyjny czy elektryczny, będzie pełnił swoją funkcję, jednak jeśli poszukuję się nowoczesnych rozwiązań, warto zwrócić uwagę na bezprzewodowe czajniki elektryczne. W naszej ofercie polecamy znakomite urządzenia marki Sharp. Z ich pomocą nie tylko przygotujesz potrzebną porcję wrzątku, ale także możesz z łatwością zadać urządzeniu konkretną temperaturę. Przystanek Dom poleca nowoczesne rozwiązania dla każdego domu i mieszkania - sprawdź. 

Czajniki elektryczne bezprzewodowe: wrzątek gotowy w kilka minut

Czajniki elektryczne bezprzewodowe cieszą się szczególną popularnością w szczególności wśród fanów herbaty oraz kawy. Poszczególne odmiany herbat należy zalewać wodą o odpowiedniej temperaturze. Dzięki temu z suszu można wydobyć wszystkie niuanse smakowe oraz pożądany aromat. Podobnie w przypadku kawy - zalewanie zmielonych ziaren wrzątkiem nie sprawi, że wyselekcjonowana Arabica czy Robusta zachwycą swoim smakiem. Czajniki elektryczne marki Sharp wyposażono w bardzo wygodną funkcję ustawienia docelowej temperatury wody. Dzięki temu zaraz po jej osiągnięciu czajnik zakończy cykl, a delikatniejsze odmiany herbaty, jak np. zielona, czy niektóre zioła, będą mogły być bezpośrednio zalane wodą. Dodatkowo, urządzenia wyposażone są w funkcję podtrzymywania temperatury po zagotowaniu. Oznacza to, że przez 30 minut woda będzie utrzymywać zadaną ciepłotę, a w tym czasie można bez przeszkód wykorzystać ją bez konieczności uruchamiania kolejnego cyklu. Pozwala to zaoszczędzić czas oraz energię elektryczną, co z pewnością pozytywnie przełoży się na wysokość rachunków. 

Czajniki elektryczne: niezbędne w domu oraz w biurze

Szybkość pracy oraz możliwość zagotowania większych ilości wody jednocześnie sprawiają, że czajniki elektryczne sprawdzają się doskonale do użytku domowego i nie tylko. W końcu tak trudno jest wyobrazić sobie biurowy aneks kuchenny bez czajnika elektrycznego. Urządzenia wykonane są ze stali, dzięki czemu w czasie gotowania wody nie przedostaje się do niej szkodliwy mikroplastik. Pojemnik ma czytelną miarkę, która łatwo pozwala sprawdzić poziom wody wewnątrz czajnika. Bezprzewodowe czajniki elektryczne są bezpieczne w użyciu - stabilna podstawa zapewnia stabilność, a antypoślizgowe nóżki uniemożliwiają ślizganie się urządzenia po blacie. Podstawa umożliwia także wykonanie pełnego obrotu (360°) czajnikiem. Zawsze można wygodnie sięgnąć do uchwytu, bez obawy o poparzenie rąk gorącą parą. Zachęcamy do skorzystania z oferty! 

Zobacz również

599,00 
  • Zakres głośności 19-36 dB
  • Waga 265 g
499,00 
-24%
259,00 
  • Do modelu: KC-G40,EU KC-G50EU
239,00 
  • Do modelu: FU-Y30EUW, KC-930EUW