Blendery

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

129,00 
Chwilowo niedostępny
-24%

Proponujemy wysokiej klasy akcesoria przydatne w każdej kuchni. Nawet niewielkie urządzenia, takie jak blendery kielichowe mogą okazać się niezwykle przydatne na każdym etapie przygotowywania posiłków, jak również przekąsek lub zdrowych koktajli oraz smoothie z owoców i warzyw. W naszej ofercie dostępne są produkt marki Sharp, wyposażone w wydajne podzespoły. Blender kielichowy wyróżnia się nie mocnymi mieszadłami do rozdrabniania, ale także zdejmowanym pojemnikiem, do którego wrzuca się wszystkie składniki, które następnie można zmiksować na masę lub napój - możliwości są niemal nieograniczone. Przekonaj się który z dostępnych modeli okaże się niezastąpiony w Twojej kuchni.

Blendery kielichowe - poręczne i przydatne w kuchni

Blendery kielichowe marki Sharp posiadają wytrzymała podstawę z wydajnym silnikiem, który ma za zadanie wprawiać w ruch mieszadła. Elementy wykonane są z wysokiej jakości stali, dzięki czemu ich praca pozwala rozdrobnić owoce, warzywa, a także orzechy czy inne produkty. Kielich nasadza się dnem do góry na bazie z silnikiem, a po zakończonej pracy, może być wykorzystany w charakterze poręcznego naczynia lub pojemnika do przechowywania. Akcesoria takie jak blendery kielichowe zyskują coraz większą popularność - w szczególności wśród osób starających się dbać o zbilansowaną dietę. Dzięki tego typu urządzeniom przygotowanie zdrowego smoothie czy zupy krem nie stanowi większego problemu. Wygodna forma ułatwia również przecieranie obiadków dla dziecka, a także przygotowywania różnorodnych napojów i mieszanek białkowych. Kielich można wygodnie i szybko myć w zmywarce, dzięki czemu utrzymanie urządzenia w czystości nie stanowi większego wyzwania. 

Drobne AGD w Twojej kuchni - blendery kielichowe

W naszym asortymencie znajdziesz sprzęty małego AGD, idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Funkcjonalne blendery kielichowe Sharp poza silnikiem, końcówkami do rozdrabniania oraz samym kielichem, posiadają także wytrzymałe zakrętki z dziubkiem. Bardzo wygodnie można w nich przechowywać przygotowane napoje, a także zabrać ze sobą - na trening lub do pracy. Wysokiej jakości urządzenia oferują kilka różnych trybów pracy oraz regulację mocy, dzięki czemu można z łatwością dostosować pracę urządzenia do rodzaju przygotowywanej potrawy lub przekąski. Prosty, nowoczesny design sprawia, że dostępne w naszej ofercie blendery kielichowe będą stanowiły ozdobę każdego blatu i dopasują się do wystroju Twojej kuchni. Sprawdź naszą najnowszą ofertę - wydajne urządzenia marki Sharp znajdą wszechstronne zastosowanie przy przygotowywaniu posiłków. 

Zobacz również

599,00 
  • Zakres głośności 19-36 dB
  • Waga 265 g
499,00 
-24%
259,00 
  • Do modelu: KC-G40,EU KC-G50EU
239,00 
  • Do modelu: FU-Y30EUW, KC-930EUW